Intencje mszalne 24.03.2024
Niedziela Palmowa - 24 marca 2024 roku
PONIEDZIAŁEK 25.03.2024
17.00 Garzyn : + Łucję Wojtkowiak – od chrześnicy Geni z rodziną
18.00 Drobnin : + Stanisława Chwaliszewskiego - od sąsiadów z ul. Dworcowej i Usługowej
WTOREK 26.03.2024
17.00 Garzyn : Z okazji 1-szej rocznicy urodzin Amelii z prośbą o opiekę Matki Bożej oraz o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie
18.00 Drobnin : + Józefa Kamieńskiego - od córki Wioletty z rodziną i wnuczki Asi z rodziną
ŚRODA 27.03.2024
17.00 Garzyn : + Stanisława Banasia – od żony i córek z rodzinami
18.00 Drobnin : + Eugeniusza Nalewskiego (r.) i zm. z rodziny
CZWARTEK 28.03.2024 Wielki
18.00 Drobnin : Msza Wieczerzy Pańskiej
1. + Annę Śmigielską - od sąsiadów
2. + Franciszkę Cichowlas (11 r.), Czesława Cichowlas, Stefanię i Włodzimierza Majek, zm. w rodzinie oraz księży, którzy pracowali w parafii
PIĄTEK 29.03.2024 Wielki
18.00 Drobnin : Liturgia na cześć Męki Pańskiej
SOBOTA 30.03.2024 Wielka
20.00 Drobnin : 1. + Mirosławę Paszkowiak - od mieszkańców Wspólnoty Mieszkaniowej bloku nr 42
2. + Helenę Siniecką (1 r.)
NIEDZIELA 31.03.2024 Wielkanoc
08.00 Drobnin : Z a P a r a f i a n
09.30 Garzyn : + Helenę i Tadeusza Szymkowiaków, Stanisława Jankowskiego, Stanisława Hałasa i zmarłych z rodzin
11.00 Drobnin : + Walentego (20 r.), Annę Maśląkowskich, Piotra i Zofię Sterna, Józefa i Łucję Mielcarków
PONIEDZIAŁEK 25.03.2024 Wielkanocny
08.00 Drobnin : + Józefa Fortuniaka - od siostry Barbary z rodziną
09.30 Garzyn : + Henryka Szymańskiego (20 r.) oraz zm. w rodzinie: + Józefę, Antoniego, Franciszkę, Mieczysława Koniecznych, Stanisławę, Jana Szymańskich, Anielę Janusza Pawlak, Stanisławę, Tadeusza, Andrzeja Rojewskich, Franciszkę Woźniak
11.00 Drobnin : + Stanisława Antkowiaka (1 r.)
Intencje mszalne 17.03.2024
5 Niedziela W. Postu - 17 marca 2024 roku
PONIEDZIAŁEK 18.03.2024
16.30 Garzyn : + Mirosława Nowakowskiego - od sąsiadów z ul. Jesionowej
18.00 Drobnin : 1. Z prośbą o szczęśliwe rozwiązanie dla Patrycji Boże Błogosławieństwo dla całej rodziny
2. + Annę Śmigielską - od kuzynek Irki, Boguni, Celiny z rodzinami
WTOREK 19.03.2024
16.30 Garzyn : + Joannę Babiak - od sąsiadów
18.00 Drobnin : 1. + Józefa Kamieńskiego - od żony Marii i dzieci
2. + Kazimierę, Józefa, Władysława Tatuszka, Cecylię, Wacława, Jarosława Kowalskich, Janinę i Kazimierza Szkudlarek
ŚRODA 20.03.2024
16.30 Garzyn : + Stanisława Hałasa - od Haliny, Andrzeja, Renaty, Mariana, Artura z rodziną, Bogdana, Żanety, Marceliny z rodziną
18.00 Drobnin : 1. + Franciszkę (2 r.) i Bronisława Kluk, Łukasza i Kazimierza Leciejewskich, Andrzeja Szulca, Magdalenę Kramarczyk oraz o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla całej rodziny
2. + Emilię Ratajczak - od Piotrka z Marcelkiem
CZWARTEK 21.03.2024
17.00 Garzyn : + Stanisława Baum - od bratanka Andrzeja, od bratanka Marka, od bratanicy Maliny z rodzicami
18.00 Drobnin : + Bogdana - od cioci Adeli Piotrowiak oraz Marioli i Krzysztofa z rodzinami i od kuzynostwa Elżbiety, Zbigniewa, Henryka, Waldemara z rodzinami
PIĄTEK 22.03.2024
17.00 Garzyn : + Stanisława, Felicję, Antoniego Kaliskich, Stanisławę, Mariana Rozwalków, Irenę Giezek, Józefa Płocharczyka, Mariannę, Bronisława Małeckich, Grzegorza Walkowiaka, Franciszka Majewskiego, Stanisława Chowaniec, Janinę Miedziaszczyk
18.00 Drobnin : + Wiesława Smędzik (3 r.) Helenę i Jana Smędzik, Mariana Rosińskiego, Władysławę i Czesława Maćkowiak, Erykę i Jana Michalak, Franciszkę i Franciszka Majorczyk
SOBOTA 23.03.2024
08.00 Drobnin : Za Parafian
18.00 Drobnin : 1. + Zygmunta, Pelagię, Stanisława Zyberów, Katarzynę, Pelagię, Wawrzyńca Szperlików, Stanisława Gilewskiego i zm. z rodziny
2. + Jana Górskiego, Stanisławę i rodzinę Górskich
NIEDZIELA 24.03.2024
08.00 Drobnin : + Pelagię, Józefa Krychowskich, Pelagię, Józefa, Stanisława Lutowicz, Władysławę Biskup, Henryka, Arkadiusza Medyńskich, Jana Pewnego, Mieczysława Zygner i zm. dziadków
09.30 Garzyn : + Seweryna (r.), Mariannę, Stanisława, ks. Teodora Walorskich, Joannę, Ludwika, Jana Andrzejewskich, Henryka, Zofię, Stanisława Nowak, Cecylię i Andrzeja Czapeczko
Z okazji pierwszych urodzin Magdaleny z prośbą o opiekę Matki Bożej oraz o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie
11.00 Drobnin : 1. + Jana Dudkiewicza (2 r.) oraz za wszystkich zmarłych z rodziny Dudkiewiczów, Brinków, Czubów i Śmiejczaków
2. + Edwarda Rzepeckiego (11 r.) oraz Marcina, Kazimierę Cieśla, Józefa Niedzielskiego, Kazimierę, Walentynę, Jana Majchrzak, Stanisławę, Jana Rzepeckich, Jadwigę Beczkowską, Mariannę, Wiesława Kapuścińskich oraz zm. z rodzin: Rzepeckich, Majchrzaków, Chwaliszewskich
Intencje mszalne 10.03.2024
4 Niedziela W. Postu - 10 marca 2024 roku
PONIEDZIAŁEK 11.03.2024
17.00 Garzyn : + Piotra Pazołę – od żony i dzieci
18.00 Drobnin : 1. + Krystynę, Bolesława Karolczyk (r.) Wiktorię (r.) Stanisława Tomczak, Zygmunta Konowalczyka i zm. z tych rodzin
2. + Marię Wagner - od kuzynów Józefa, Wojciecha Maćkowskich z rodzinami
WTOREK 12.03.2024
18.00 Drobnin : 1. + Grzegorza Kasztelana (r.), Józefinę, Franciszka, Stanisława oraz Romana Maciejewskiego
2. + Bolesława Kamieniarz - od rodziny Nowaczyków
ŚRODA 13.03.2024
18.00 Drobnin : 1. + Władysławę, Czesława (22 r.) Jana Konopka, Mariannę, Jana Skorupka, Krystynę Skorupka, zm. dziadków, ks. proboszczów oraz z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie
2. + Zenona Kowalczyka - od rodziny Radajewskich
CZWARTEK 14.03.2024
18.00 Drobnin : 1. + Władysławę, Ludwika, Krystynę, Leona Cugier, Leokadie, Maksymiliana Olejniczak, Jana Maćkowiaka
2. + Ignacego Konury - od Barbary Włodarczyk i Stanisławy Celka, od Walentego i Macieja Majewskich z rodziną
PIĄTEK 15.03.2024
09.15 Drobnin : Za Parafian
10.30 Drobnin : + Marię Pietraszek
12.00 Garzyn : + Stanisława Hałasa - od Lucyny i Jerzego Musielak z rodziną
17.00 Garzyn : + Marię Mazur (r.), Władysława, Grażynę, Stanisława Mazur, Pelagię, Edmunda Kasińskich, Bolesławę, Jana Mika, Hieronima Kowalczyka, Helenę, Bolesława Harszczyk i ks. Prob.
18.00 Drobnin : + Stanisława i Helenę Janasów oraz o zdrowie dla całej rodziny i z ok. im. Kazimiery
SOBOTA 16.03.2024
08.00 Drobnin : + Marię Poprawską - od rodzin Górskich, Machowskich, Tęgich i Grzempowskich
18.00 Drobnin : 1. + Jana Krajewskiego, córkę Stefanię, Tadeusza Matejewskiego, rodziców z obu stron i wszystkich zmarłych z rodziny Jankowskich i Krajewskich
2. + Zdzisławę i Franciszka Biderman oraz za Apolonię i Antoniego Leciej
NIEDZIELA 17.03.2024
08.00 Drobnin : + Teresę i Stanisława Florczak, Bronisława i Janinę Bartman
09.30 Garzyn : [+ Władysławę i Tadeusza Rosik (r.) Władysława Gierczyk, zm. z rodziny Nadolnych, Helenę, Szczepana Ptaszyńskich, Romana, Zofię, Aleksandrę Rosik, Danutę, Jerzego Paszkowiak, zm. z rodziny Stawińskich i Gierczyków]
11.00 Drobnin : + Stefana Jakubiaka (4 r.)
Intencje mszalne 03.03.2024
3 Niedziela W. Postu - 03 marca 2024 roku
PONIEDZIAŁEK 04.03.2024
17.00 Garzyn : + Joannę Babiak - od córek: Mileny, Romany, Sylwii z rodzinami
18.00 Drobnin : 1. + Kazimierza Skorupskiego (im.) oraz za Józefę, Bruno, Halinkę, Jadwigę, Zbisława, Stanisława Mehr, Benedykta Pacholskiego i zm. z rodzin Mehrów i Mikołajczaków
2. + Stefana Szymkowiaka - od Urszuli i Bronisława Niedzielskich z Mierzejewa
WTOREK 05.03.2024
17.00 Garzyn : + Stanisława Hałasa - od rodziny Janowskich i Dziewiątków
18.00 Drobnin : 1. + Mariannę, Sylwestra, Ludwikę, Ignacego, Teodora Janiszewskich, Wiktorię, Ludwika, Aleksandra, Mariannę, Łucję, Eleonorę, Włodzisława, Tadeusza Pudliszewskich, Adama Kluczyńskiego
2. + Józefa Kamieńskiego - od bratowej Emilii i Marianny z Rodzinami z Leszna oraz od bratowej Anny i Krzysztofa z Rodziną
ŚRODA 06.03.2024
17.00 Garzyn : + Stanisława Baum - od sąsiadów z ul. Leszczyńskiej
18.00 Drobnin : 1. + Jacka Zajdel (8 r.), za rodziców: Aleksandra, Helenę Słodzińskich, Franciszka, Jadwigę Zajdel, zmarłych z rodzin Zajdlów i Kolasińskich oraz z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie
2. + Stanisława Chwaliszewskiego - od rodziny Wasiółków
CZWARTEK 07.03.2024
17.00 Garzyn : + Mirosława Nowakowskiego - od Lucyny Dąbrowskiej z rodziną
18.00 Drobnin : + Franciszka Spyrkę (10 r.) Władysławę i Jana Spyrkę
PIĄTEK 08.03.2024
17.00 Garzyn : + Alojzego Rybakowskiego (r.), Reginę Rybakowską, Stanisława, Barbarę, Walentego Szymkowiak, Leszka, Bronisława Adamczak, Mariana Kmieć oraz zm. z rodzin Rybakowskich i Maćkowiaków
18.00 Drobnin : [+ Bolesława, Jolantę, Mariana, Magdalenę, Stanisława Wasiółka i Józefa Nowaka]
SOBOTA 09.03.2024
08.00 Drobnin : Za Parafian
18.00 Drobnin : 1. + Ryszarda, Janinę, Mariana Chojnackich, Bolesławę, Franciszka Szlachetka oraz o zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie
2. + Jana Rosika (23 r.) Mariannę, Franciszka, Stanisławę Florkowskich, Jana i Marię Rosików, Jana i Stanisławę Józefiak, Jana Bartlewskiego i za wszystkich zm. z rodziny
NIEDZIELA 10.03.2024
08.00 Drobnin : 1. + Arka Bartkowiaka (19 r.) Franciszka Borowiaka (30 r.) i za wszystkich zmarłych z rodzin Bartkowiaków i Borowiaków
2. + Piotra Stachowiaka (20 r.), Bronisławę Ziemlińską (4 r.), Danutę Gano (5 r.) + Edwarda Mroza, Antoniego Ziemlińskiego zm. ks. prob. i zm. z rodziny
09.30 Garzyn : + Andrzeja Bondia (r.) i Mariana Jankowskiego, Marię, Szczepana, Teresę, Władysława, Bronisławę, Franciszka, Bronisława Jankowskich, Wiktorię, Wincentego, Krystynę, Czesława Charaziak, zm. z rodziny Bondia, ks. prob. i dusze w czyśćcu cierpiące
11.00 Drobnin : + Teresą Chwaliszewską (1 r.), Czesława Chwaliszewskiego (13 r.) oraz za zm. z rodzin Chwaliszewskich i Maćkowiaków
Intencje mszalne 25.02.2024
2 Niedziela W. Postu - 25 lutego 2024 roku
PONIEDZIAŁEK 26.02.2024
17.00 Garzyn : + Mirosława Nowakowskiego - od przyjaciół Elżbiety i Krzysztofa, Katarzyny i Bogdana Latanowicz, Renaty i Wojciecha Hejlińskich, Zosi Maćkowiak, Sławy i Dariusza Wels Renaty Dariusza Buśkiewicz z rodzinami
18.00 Drobnin : + Annę Śmigielską - od wnuka Dawida z Martyną ze Stasiem i Olkiem i od wnuczki Pauliny z Filipem i wnuka Łukasza
WTOREK 27.02.2024
17.00 Garzyn : + Klarę, Franciszka, Zygmunta, Jana Olejnik, Zofię, Józefa, Henryka, Antoniego Fabijańczyk, Zbigniewa Musielak, Mariana Kmieć, Teresę, Jana Maćkowiak, Janinę, Antoniego Musielak
18.00 Drobnin : + Józefinę Kasztelan, Franciszka Kasztelana, Ignacego i Pelagię Picz rodzinę Jędrzejewskich i Kasztelanów
ŚRODA 28.02.2024
17.00 Garzyn : + Stanisława Hałasa - od żony Danuty
18.00 Drobnin : + Leona, Krystynę Cugier (r.), ich rodziców Cugier, Pietrzak, Władysławę, Kazimierza, Krzysztofa, Mariusza Szymczak
CZWARTEK 29.02.2024
17.00 Garzyn : + Stanisława Baum - od siostry Bronisławy
18.00 Drobnin : + Krystynę Ryczkowską (8 r.), Antoniego Ryczkowskiego i zm. z rodzin Ryczkowskich i Wąsiaków oraz o zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie
PIĄTEK 01.03.2024 I Piątek
17.00 Garzyn : + Zdzisława Kowalskiego, Jadwigę, Józefa Czachowskich, Józefa, Wiesława Kowalskich, Józefa Czachowskiego
18.00 Drobnin : 1. + Ewę Tęga (8 r.)
2. + Zenona Kowalczyka - od brata Stanisława z żoną i od brata Dariusza z żoną
SOBOTA 02.03.2024
08.00 Drobnin : Za Parafian
18.00 Drobnin : 1. + Ryszarda Dymarczyka, Kazimierę, Seweryna Wujców, Grzegorza Zygnera
2. + Marię Dudziak - od córki Zofii z rodziną
NIEDZIELA 03.03.2024
08.00 Drobnin : Z okazji 40-tej rocznicy ślubu Jolanty i Alfreda z podziękowaniem za odebrane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże w rodzinie oraz za + Mieczysława Nowaka (29 r.) Marię i Zygmunta Andersz, Teresę i Kazimierza Juskowiak, Helenę i Jana Pudliszewskich, Mateusza Mazur (r.) oraz o z drowie w rodzinie
09.30 Garzyn : + Mariannę Kapuścińską i Józefę Milczarek (30 r.), Wiesława Kapuścińskiego, Józefa Niedzielskiego, Walentynę, Jana Majchrzak, Franciszkę, Jana Niedzielskich, Edwarda Rzepeckiego, Marcina Cieślę, Jadwigę Beczkowską, Jadwigę i Józefa Kowalskich, Kazimierę Majchrzak, Wiesława Kornackiego, zm. z rodziny Kapuścińskich, Milczarków, Niedzielskich, Rzepeckich, Majchrzaków i za dusze w czyśćcu cierpiące
11.00 Drobnin : 1. Z okazji 65 r. urodzin Andrzeja o zdrowie i błogosławieństwo Boże – od dzieci i wnuków oraz za + Ks. Floriana Libnera (40 r.)
+ Mariana Jędro (6 r.) i Franciszka Kamińskiego (3 r.)